2012 m. rugsėjo 14 d., penktadienis

Įsikūrinėjame. 1 dalis.

Na ką, brangieji, turiu pasakyti, kad mūsų įsikūrimas Lietuvoje, o tiksliau – bute, kuris buvo skirtas gyventi vienam asmeniui, – beveik baigtas... Uf... :) Belieka sulaukti, kol meistrai įstiklins balkoną (plius minus už 2-3 sav.), tada sumontuoti jame diiidelę diiidelę ūkinę spintą visokiems ten siurbliams, vaikiškiems rakandams ir kitokiam panašiam inventoriui, ir bus viskas. Negaliu patikėti. :) Kaip negaliu patikėti ir tuo, kad pagaliau sutalpinome visą savo turtą, kuris nusėdo įvairiose Dariaus pagamintose spintose spintelėse, lentynose lentynėlėse ar kitokio panašaus pobūdžio balduose. Kai kuriuos jų ilgainiui pristatysiu ir čia, o tam kartui pasigirsiu tuo, prie ko man pačiai teko prikišti savo rankeles.

Buvo šitame bute tokios mėlynos baro kėdės. Jei nuoširdžiai, tai man ta mėlyna spalva čia buvo taip ne prie ko, kad kas kartą man badydavo akis. Dabar nebebadys – išsitraukusi savo gobeleninių atraižų, parsivežtų iš už Atlanto, kolekciją, greituoju būdu vieną vakarą pervilkau jas, o kitą dieną, susipažinusi su vietinių siuvimo reikmenų parduotuvių asortimentu, papuošiau dar ir bumbuliukais. Žodžiu, pristatau baro kėdžių duo „Jis ir ji“... :)

Prieš:

Po:5 komentarai:

Natalija Brancevičienė rašė...

Labai dailios :)
Ir sveikinimai, remontams keliaujant link pabaigos :)

Dalius Simanavicius rašė...

Nu tai sveikinu su ikurtuvėm :)

Danguolė rašė...

Iš ties labai dailios. Norėjau pasismalsauti ar brangiai kainavo tų bumvžbuliukų juostos, seniai masčiau tokiomis apsiūti dukrytės lovos užtiesalą.

agnė rašė...

Danguole, už juostas su bumbuliukais mokėjau po 4 Lt/m. ;)

Neringa rašė...

Grazumelis! Bumbuliukai turetu labai patikti Liutaurui ;)