2009 m. gruodžio 31 d., ketvirtadienis

Mano metai

Na ką, pratęskime tradiciją atsigręžti į jau visai besibaigiančius metus bei prisiminti, kokie jie buvo...

Pirmiausia reikėtų pažymėti, kad šie metai buvo savotiški knygų metai. Pirmiausia, dėl to, kad dienos šviesą išvydo Dariaus versta Biblija, o visai neseniai ir „Senamiesčio vaikai“, verčiantys šiuos metus norom nenorom pavadinti dar ir prisiminimų metais... O prisiminimų iš tiesų tiek tyliose mintyse, tiek šiose mano dienoraštinėse „mintyse garsiai“ buvo nemažai: ir apie darželį, ir apie mamos bei tėtės giminę, apie kitas vaikystės detales bei ją lydėjusius žmones... Matomai, atsidūriau tokiame taške, kuriame norisi pasidairyti atgal... :)
Tuo pačiu šie metai buvo studijų metai. Pirmiausiai dėl to, kad pagaliau baigiau tris metus užtrukusias Biblijos studijas, susidėjusias iš maždaug 500 akademinių valandų, o ateinančiais metais gal kada prisiruošiu jas „įteisinti“, jei nepabijosiu atsakyti į ±700 klausimų :) Tačiau palikim šį klausimą kol kas atvirą, nes vis dar nesu apsisprendusi, ką su tais klausimais daryti... Antroji priežastis, kodėl šiuos metus galima pavadinti studijų metais, yra ta, kad nemažai laiko praleidau  diskusijose su draugais ir mažiau pažįstamais žmonėmis, su kuriais šiemet susirašinėjau. Ačiū jums visiems, nes jūsų dėka šie metai buvo kupini prasmingų akimirkų.
Ir galiausiai turbūt šiuos metus galėčiau pavadinti teorijos pritaikymo praktikoje metais, nes įvairių kelyje pasitaikiusių sunkumų dėka turėjau nuostabių galimybių išbandyti laiptelio, ant kurio šiuo metu gyvenime stoviu, tvirtumą; kurių dėka gavau didžiulį šūsnį drąsos bei dvasinės ramybės; kurių dėka pamačiau savo silpnąsias ir stipriąsias puses.

O šalia viso to metai buvo ramūs, šviesūs, gal kiek mažiau kūrybingi nei pernykščiai, tačiau pralėkę tikrai žaibišku greičiu. Nes nespėjau sugaudyti atėjusio pavasario, nepastebėjau, kur dingo vasara, ruduo praslydo iš viso nežinau kaip ir kur, o žiemos, štai, kiek čia beliko... :)

Gražių jums visiems ateinančių 2010-ųjų metų, tegu jūsų širdyse viešpatauja ramybė, meilė ir pilnatvė ;)

0 komentarai: