2013 m. balandžio 2 d., antradienis

Sutažo auskarai „Sidabrinė naktis“

Kai prieš Kalėdas buvau apsikrovusi „dovaniniais“ užsakymais, jų tarpe, jei pamenate, buvo ir toks žiedas – „Sidabrinė naktis“. Tai va, kitai progai atėjus, prireikė tam žiedui kompanijos, ir taip gimė pora auskarų su granato „širdimi“ Svarovskio kristalų apsuptyje:8 komentarai:

Sandrabilo889 rašė...

Labai dailūs ir ekstravagantiški auskarai . :)

Anonimiškas rašė...

Vau, šie auskarai turi kažką tokio - neina akių atitraukti. :)

Cristal rašė...

Man tai labai patinka rankų darbo auskarai. Jie tokie žavūs ir traukiantys dėmesį. Tik galėtų būti šiektiek ryškesnių spalvų :)

agnė rašė...

Cristal, spalvas laisvai gali užduoti klientas... Šiuo atveju užsakymas buvo būtent tokių spalvų. ;)

Anonimiškas rašė...

Gal būtų galima gauti Jūsų kontaktinius duomenis?
www.paposalu-parduotuve.lt papuosalai

Anonimiškas rašė...

Gaminate dideliais kiekiais?
Yra perpardavimo galimybė?

http://papuosalurojus.lt/6-auskarai

agnė rašė...

Sveiki, Papuošalų rojau,
turbūt suprantate, kad autoriniai gaminiai iš principo neįmanomi dideliais kiekiais... :) Nes kiekvienas darbas yra pritaikomas konkrečiam pirkėjui, kiekvienas yra ne kito dublikatas, bet vienetinis, apgalvotas, išieškotas kūrinys...

Todėl realiai perpardavimo galimybė ribota. Nebent jūs būtumėte kaip klientas, užsakantis tam tikrus konkrečius gaminius, o jau tada, jį įsigijus galėtumėte spręsti, ką toliau su juo daryti - perparduoti ar kt... :)

P.S. dešiniąjame stulpeyje yra nurodytas mano el. pašto adresas, parašykite juo, jei domina detalės, arba čia duokite žinoti sąvajį. :)

Sidabriniai auskarai rašė...

Mane iš ties labai žavi ekstravagantiški sidabriniai auskarai, kurie leidžia pasijusti kitokiai, išsiskirti iš minios. Jei sidabriniai auskarai yra masyvūs, matos pro palaidus plaukus, tuomet tikėtina, kad jie patrauks prie baro sėdinčio vaikinuko akis ir šis, nupirkęs Tau gėrimą, prieis pakalbinti.